Tasting Room

Serdecznie zapraszam do TASTING ROOMu, przy Placu Asnyka 1 w Poznaniu. Miejsca tak skonstruowanego, by najważniejszy był stół i to co na nim. A na stole dziać się może wiele. Profesjonalne i precyzyjne oświetlenie stołu pozostawia resztę sali w tajemniczym półmroku, skupiając uwagę gości na kolorach, aromatach i smakach win. W odkrywaniu optymalnych doznań zapachowych i smakowych pomagają najwyższej klasy kieliszki Eisch. Tasting Room jest miejscem degustacji i kontemplacji jakościowych produktów podczas zamkniętych spotkań. Zbierają się tutaj osoby poszukujące doznań, chcące poszerzyć swoją wiedzę na temat win i wymienić się poglądami z pozostałymi uczestnikami wydarzeń. Do TASTING ROOMu można zawitać podczas cyklicznie organizowanych tu warsztatów, degustacji i kursów wiedzy o winie.  

TASTING ROOM od stycznia 2020 jest także SKLEPEM. Możecie kupić tutaj wina z importu PONIENTE, a także wina wyselekcjonowane od polskich importerów skupiających się na winach jakościowych. 

kalendarz imprez


 Zdjęcia: Julian Redondo Bueno

KONTAKT

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 696 413 606

adres: Plac Asnyka 1, 60-832 Poznań

MACIEJ SOKOŁOWSKI

 x 

Twój koszyk jest pusty