Polecam

Co warto poczytać:

 Czterokrotny Mistrz Polski Sommelierów w latach 2007-2010, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy Sommelierów. Przykład połączenia młodości, doświadczenia i fachowości. Lekkość pióra, ogromna wiedza przelewana na bloga oraz specyficzny humor powodują, że jego teksty czyta się z uśmiechem na ustach.

***

Adam Pawłowski to pierwszy polski Master Sommelier i Mistrz Polski Sommelierów 2014. Wiedza, którą posiada i którą przekazuje niezwykle mi imponuje. Kolejny autorytet mimo młodego wieku. Na swoim blogu pisze zgrabnie i zawsze trafia w sedno tematu. 

***

 Sławek Sochaj, autor bloga Enoeno.pl to zwycięzca dwóch plebiscytów na Blog Roku w 2015 roku (Magazyn Wino i Czas Wina). Mimo, że nie pracuje w branży, prezentuje w swoich artykułach wysoki poziom merytoryczny i opowiada ciekawe historie pisząc krótkie eseje. Plusem jest estetyczny wygląd strony i apetyczne zdjęcia.

***

 Jeśli chcecie wiedzieć co w trawie piszczy, jakie są najnowsze ciekawostki w ofertach dyskontów, nadchodzące targi i wydarzenia winne - śledźcie blurppp'a. Przyznam się szczerze, że dopiero teraz, gdy wyraźnie poprawił aspekt merytoryczny, zacząłem regularnie czytać jego artykuły. Teraz powiem szczerze - warto! Laureat Bloga Roku wg Czasu Wina w 2014 roku.

***

 

Jeśli cenicie Rieslingi tak bardzo jak ja - zaglądajcie na stronę Jakuba Małeckiego. W tej chwili jest osobą piszącą najwięcej na temat tego szczepu oraz niemieckiego winiarstwa. Kawał rzetelnego dziennikarstwa. Laureat konkursu na Blog Roku wg Czasu Wina w 2014 roku.

***

 Jakub Jurkiewicz, autor bloga "Czerwone czy białe?" to jeden z nestorów polskiej blogosfery. Rozwijał się wraz z nią. W pierwszych artykułach nie ukrywał, że wie niedużo, ale pisał, czytał, degustował i rozwijał się. Od niedawna mieszka w Nowej Zelandii skąd raczy czytelników niezłymi kąskami niedostępnymi na polskim rynku. Czyta się to więc trochę jak winiarskie fantasy, ale artykuły sprawiają moc frajdy.

 x 

Twój koszyk jest pusty