Klub kolacyjny: łączenie staropolskiej kuchni z polskim winem - 13.10.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy organizowany przez Wino Na Widelcu "Klub kolacyjny", który odbędzie się 13 października 2013. W związku z ogromnym zainteresowaniem polskimi winami, zdecydowaliśmy się zagłębić w temacie. Zaproponujemy Wam potrawy z kuchni staropolskiej, do których dobierzemy lokalne wina. Wszędzie w winiarskim świecie, wina tworzą najlepsze pary z miejscową kuchnią. Czy tak jest też w Polsce? Warto się przekonać!

Klub kolacyjny jest również świetną okazją do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia i nawiązania nowych znajomości wśród osób zainteresowanych kuchnią i winem. Poza obfitą kolacją i sporą ilością wina, zaproponujemy Wam także część integracyjną - wspólne gotowanie jednego z dań. Grupa maksymalnie 20 osób, jeden wspólny stół, niedzielne popołudnie, pyszne jedzenie i dobrane do potraw wina - wszystko to sprawi, że zechcecie uczestniczyć w naszych klubach regularnie. A będzie ku temu okazja, bo kluby będziemy organizować cyklicznie (raz w miesiącu).

Podczas pierwszego klubu czeka Was wiele wyzwań. Zapomnijcie o smakach, które znaliście dotychczas i o uprzedzeniach kulinarnych. Kolacja będzie 5-daniowa, więc nie jedzcie obiadu przed przyjściem. 

  • Termin: 13 października 2013, niedziela, godzina 17.00
  • Miejsce: Museum Cafe, Poznań
  • Cena biletu: 120 zł /os. płatność wyłącznie gotówką podczas klubu kolacyjnego
  • Ilość miejsc ograniczona: max 20 - decyduje kolejność rezerwacji miejsc (mail do rezerwacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • Wstęp tylko poprzez wcześniejsze potwierdzone rezerwacje.

Wszyscy, którzy wezmą udział w klubie kolacyjnym, otrzymają od nas jedyną i niepowtarzalną kartę klubową Wino Na Widelcu. Karta uprawniać będzie do rabatów na kolejne kluby kolacyjne, zniżki podczas innych imprez przez nas organizowanych, a także upusty w różnych sklepach i lokalach gastronomicznych.

Wszelkie informacje pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 696 413 606

Zapraszamy!

Iga i Maciej

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 x 

Twój koszyk jest pusty